אסתטיקה

אסתטיקה אינטימית וגלויה

לטיפולי אסתטיקה הגעתי כשחיפשתי עוד דרכים לשפר איכות חיים של אנשים. כמובן שאין תחליף להבאת חיים חדשים לעולם ולכן אני עושה את זה במקביל ולא במקום, אבל יש משהו מאוד מרגש ומספק בתהליך קצר יחסית, שהתוצאות בו מגיעות תוך מספר ידוע של טיפולים, והכי חשוב מבחינתי - אני יכולה לעזור כך גם לגברים, לנשים שעדיין לא התחילו את שלב הפריון בחייהן, וכמובן לנשים שכבר סיימו אותו.

התחלתי עם לייזר נרתיקי כי במקרים רבים הוא פתרון רפואי מחליף ניתוח לבעיות כמו בריחת שתן במאמץ, ו"תופעת לוואי" מבורכת שלו היא הידוק הנרתיק, אם התרופף בעקבות הגיל, הלידות, הגנטיקה או כוח המשיכה של כדור הארץ...

אני אמנם אוהבת לנתח, אבל משאירה את זה לטיפולים שאין להם תחליף בטוח יותר.

ההסמכה לטיפול בלייזר כללה גם אסתטיקה של הפנים: טיפול 4D הוא טיפול לייזר להצערת עור הפנים, שכולל גם פילינג והתוצאה היא עור פנים רענן וקורן.

ואם כבר פנים ואסתטיקה בטיפולים מחליפי ניתוח, גיליתי את הבוטוקס, שמשמש לא רק לטיפולי פנים: בוטוקס גם מטפל בתופעה בשם וגיניסמוס - התכווצות בלתי רצונית של שרירי האגן, המקשה על קיום חיי מין.

וחומצה היאלרונית שמשפרת את מראה השפתיים (אלה שבַּפָּנים ואלה שרק בן/בת הזוג רואים), מצעירה את עור הפנים, ומרימה את כל מה שנפל במהלך השנים. היא אפילו מצמצמת בחזרה חורים באוזניים שהיו בהן עגילים כבדים מדיי! בתחום האינטימי, חומצה היאלרונית מהווה גם טיפול בווסטיבוליטיס, או וולוודיניה (דלקת מבוא העריה), שפוגעת לא רק בחיי המין אלא אפילו מפריעה בלבישת בגדים מסוימים.

אני כל כך שמחה שניתנה לי הזכות לשפר איכות חיים של נשים וגברים בכל הגילים, גם בממד הרפואי וגם בממד האסתטי: תחושה טובה כשמסתכלים במראה ותגובות מאנשים לא פחות חשובות לנפש, ובריאות הנפש לא פחות חשובה בעיניי מבריאות הגוף